Shopping Cart 0 items - 0.00zł 0

O mnie

Poznajmy się

Cześć! Mam na imię Kasia. Chcę pokazać Ci, jak proste jest dobre zarządzanie czasem.

Choć planerów na rynku jest mnóstwo, ja nie potrafiłam znaleźć takiego, który zaspokoi wszystkie moje potrzeby i przede wszystkim nie narzuci sztywnych ram i schematów. Właśnie tak powstał Planner, idealne narzędzie do planowania dla kobiet aktywnych - zawodowo i fizycznie.

Pewnie zastanawiasz się...

skąd pomysł na Planner?

Przygotowując się do zawodów sportowych, musiałam trzymać restrykcyjną dietę i pilnować harmonogramu treningowego, łącząc przy tym także szereg spraw biznesowych. Chciałam w przejrzysty sposób monitorować moje postępy i dobre nawyki, które w sobie pielęgnowałam. Właśnie wtedy zauważyłam, że na rynku nie ma żadnego narzędzia, który mi to umożliwi.

O marce

PLANNER&CO. jest inicjatywą, która za cel postawiła sobie stworzenie pięknego, a zarazem funkcjonalnego gadżetu dla kobiet łączących życie zawodowe ze sportem, pasjami i przyjemnościami.

Rekomendacje

Co mówią Klientki?

Cudo! Zamówiłam o 13.00 poprzedniego dnia, a kolejnego już trafił do moich rąk <3 Błyskawiczna obsługa, przepiękny produkt!

Anna

Anna

Planner z klasą – przemyślany i bardzo praktyczny, a do tego wizualnie piękny. Gratulacje za super pomysł! Szczerze polecam i dziękuję za bardzo sprawny kontakt 

Iwona

Iwona

February 2017

Piękny wizualnie, z pomysłem i co najważniejsze praktyczny. Taki jest planner pomysłu Kasi. Polecam!

Katarzyna

Katarzyna

January 2017